Çılgın Cuma 70% indirimi Kaçırma
Türkiye Distribütörü
Çok satanlar Yeni çıkanlar

Inglesina Darwin Infant Recline i-Size Gr 0+Ayarlanabilir Yatış Pozisyonlu Bebek Ana Kucağı ve Oto Koltuğu 40-75 cm ECE R129 Sertifikalı: Bebeğinizin Güvenliğinde ve Konforunda Sınır Tanımayın!

 

Inglesina Darwin ile Yolculuklar Güvende

Bebeklerin güvenli ve rahat seyahatleri için tasarlanmış Inglesina Darwin Infant Recline i-Size Bebek Oto Koltuğu, yeni doğandan 12 aya kadar olan bebekler için ideal bir seçimdir. Bu koltuk, 40 cm'den 75 cm'ye kadar bebeklerin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. ECE R129/03 güvenlik düzenlemelerine uygun olarak onaylanan bu koltuk, hem güvenliği hem de konforu ön planda tutmaktadır.

araba, araba koltuğu içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

Yenilikçi Güvenlik Teknolojisi 

Inglesina Darwin Recline, Entegre Şok Emici (I.S.A.) teknolojisi ile donatılmıştır. Bu teknoloji, herhangi bir çarpışma anında bebeğe iletilen enerjiyi emer ve azaltır. Böylece bebeğiniz sırt üstü pozisyonda dahi en üst düzey güvenlik koşullarına sahip olur.

 

Konforlu Seyahat Deneyimi 

Inglesina Darwin Recline ile bebekler, neredeyse tamamen yatırılabilen pozisyon özelliği sayesinde yolculuklar sırasında daha rahat dinlenebilir. Bu özellik, hem sizin hem de minik yolcunuzun konforlu bir seyahat deneyimi yaşamasını sağlar. Ailelerin bebeğinin konforlu ve güvenli bir şekilde büyümesini destekleyen bu oto koltuğunu yüksek memnuniyetle tercih ettiği bilinmektedir.

image

 

Inglesina Darwin Araç Bazaları ile Kolay ve Güvenli Montaj 

Inglesina'nın yenilikçi araç bazaları, Darwin Infant Recline i-Size Bebek Oto Koltuğunun yanı sıra, bebeğiniz büyüdükçe kullanabileceğiniz Darwin Next Stage i-Size Oto Koltuğu ile de uyumludur. Bu bazalar, bebek oto koltuğunun araç içinde yanlış montaj riskini önemli ölçüde azaltır ve sağlam bir bağlantı sağlar. Bu sayede, bebekleriniz yaklaşık 4 yaşına kadar güvenle seyahat edebilir.

 

sandalye, taslak, mobilya içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

Inglesina Güvenlik Standartları 

Inglesina Darwin Infant Recline, 75 cm'ye kadar bebekler için Avrupa güvenlik düzenlemesi ECE R129'a göre onaylanmış bir üründür ve sadece sürüş yönünün tersine dönük pozisyonda kullanım için tasarlanmıştır, bu da en güvenli seyahat yöntemini sunar.

 

Yan Baş Koruma ile Maksimum Güvenlik 

Inglesina Darwin Infant Recline Bebek Oto Koltuğu, yan darbelere karşı üstün koruma sunar, bu da çocuğunuzun güvenliğini artırır.

taşımak, nakletmek, taşıt, araç, sandık, ağaç gövdesi, araba içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

Esnek Montaj Seçenekleri 

Bu oto koltuğu, arka koltuklarda ya da ön hava yastığı devre dışı bırakılmışsa ön koltukta güvenle kullanılabilir.

 

Isofix Bağlantısı ile Kolay Kurulum 

Inglesina Darwin Infant Recline, kendi başına veya Darwin I-Size Araç Bazası (isteğe bağlı) ile kullanılabilir, bu sayede kurulumu kolay ve esnektir.

 

Yenilikçi I.S.A. Teknolojisi ile Modern Güvenlik 

Inglesina Darwin Infant Recline, I.S.A. (Entegre Şok Emici) teknolojisi ile donatılmıştır. Bu teknoloji, herhangi bir çarpışma anında bebeğinize iletilen enerjiyi emer ve azaltır, en yüksek güvenlik koşullarını sunar.

 

Inglesina Darwin Araç Bazaları İle Uzun Süreli Kullanım 

Inglesina Darwin Infant Recline ve Darwin Next Stage i-Size oto koltukları, her iki araç bazası ile de uyumludur. Bu sayede, bebeklerinize yaklaşık 4 yaşına kadar yolda eşlik eder ve güvenli bir yolculuk sunar.

 

Inglesina Darwin i-Size Baza ile Kolay Montaj 

Inglesina Darwin i-Size baza, oto koltuğunun araç içinde yanlış montaj riskini önemli ölçüde azaltır ve güvenilir bir bağlantı sağlar.

image

 

Inglesina Darwin i-Size 360° Döner Baza 

Bu dönme mekanizması, oto koltuğunu kapıya doğru kolayca çevirmenizi sağlar, böylece bebeğinizi oto koltuğuna yerleştirmek ve çıkarmak daha kolay hale gelir.

Bebek arabası, taşımak, nakletmek, araba koltuğu içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

image

 

4 Yaşına Kadar Tek Çözüm 

Inglesina Darwin i-Size baza, bebeklerinize 105 cm'ye (yaklaşık 4 yaşına kadar) güvenlik ve konfor sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bebek oto koltuğu olarak başlayıp, Inglesina Darwin Next Stage devam oto koltuğuna sorunsuz bir geçiş yaparak bebeklerinizin büyüme sürecine eşlik eder.

 

Ekstra Konfor için Yatırma Mekanizması 

Yatırma mekanizması, sırt desteğini alçaltır ve bacak desteğini uzatır. Bu özellik, bebeğinizin sırtını ve bacaklarını neredeyse tamamen yatık bir pozisyonda hizalayarak maksimum konfor sağlar. Araç içinde ve şasiye monte edildiğinde kolaylıkla yatırılabilir, böylece bebeğiniz her daim rahat eder.

image

 

Büyüyen Bebeğinize Uyumlu 

Inglesina Darwin oto koltuğu, bebeğinizin büyümesini destekleyen ayarlanabilir bir baş destek yastığına sahiptir. Merkezi kontrol ile yükseklik ayarı yapılarak, bebeğinizin boyuna ve oturma pozisyonuna kolayca uyum sağlar.

taşımak, nakletmek, sırt çantası, bagaj ve çantalar, çanta içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

Nefes Alabilir Kumaş ve Güneş Koruma 

Koltuğun yapısında bulunan havalandırma delikleri ve nefes alabilir kumaşlar, hava dolaşımını artırır ve bebeğinizin terlemesini minimize eder. UV ışınlarına karşı maksimum koruma için UPF 50+ değerinde korumaya sahip çıkarılabilir baş destek yastıklı tente bebeğinizi güneşin zararlı etkilerinden korur.

Bebek arabası, araba koltuğu içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

Çok Yönlü Kullanım Araçta ve Yürüyüşlerde İdeal 

Inglesina Darwin Recline bebek oto koltuğu, sadece araç içinde değil, bebek arabası şasisine takılarak veya evde stand üstüne bağlanarak bir bebek sandalyesi olarak da kullanılabilir. Şasiye bağlanarak yürüyüşler için de idealdir, böylece bebeğinizin konforu ve güvenliği her ortamda sağlanır.

Bebek arabası, bebek arabası içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

Kolay Bağlantı, Tek Tıkla Montaj ve Demontaj 

Bu oto koltuğu, herhangi bir adaptöre ihtiyaç duymadan, opsiyonel araç bazasına, standa veya şasiye basit bir tıklama ile kolayca bağlanır ve çıkarılır. Bu özellik, ebeveynlere hızlı ve sorunsuz bir kullanım deneyimi sunar.

sandalye içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

Ergonomik Taşıma Kolu

Inglesina Darwin'in ergonomik taşıma kolu, her zaman pratik ve konforlu bir tutuş sunar. Dört farklı pozisyona ayarlanabilir yapısı ile taşıma kolaylığı sağlar ve ebeveynlerin bebekleriyle dışarı çıktıklarında rahat etmelerine yardımcı olur.

taşımak, nakletmek, araba koltuğu, emniyet kemeri, Araba koltuğu örtüsü içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

Ergonomik Tasarım ve Ölçüler

Oto Koltuğu Ağırlık: 5.75 Kg

Sırtlık iç genişliği: 27 cm 

Sırtlık iç yüksekliği: 51 cm 

Oturma yeri iç genişliği: 24 cm

Koltuğun dış boyutları: 42 x 60 x 64 cm (genişlik x yükseklik x derinlik)

Sertifikasyon: ECE R129/03

Paket boyutları: 66.5 x 44 x 40 cm (genişlik x yükseklik x derinlik)

 

 

Ay Taksit Toplam
2 ₺9.495,00 ₺18.990,00
3 ₺6.330,00 ₺18.990,00
4 ₺4.747,50 ₺18.990,00
5 ₺3.798,00 ₺18.990,00
6 ₺3.165,00 ₺18.990,00
Ay Taksit Toplam
2 ₺9.495,00 ₺18.990,00
Ay Taksit Toplam
2 ₺9.495,00 ₺18.990,00
Ay Taksit Toplam
2 ₺9.495,00 ₺18.990,00
Ay Taksit Toplam
2 ₺9.495,00 ₺18.990,00
Ay Taksit Toplam
2 ₺9.495,00 ₺18.990,00
Ay Taksit Toplam
2 ₺9.495,00 ₺18.990,00
Ay Taksit Toplam
2 ₺9.495,00 ₺18.990,00
Ay Taksit Toplam
2 ₺9.495,00 ₺18.990,00
Ay Taksit Toplam
2 ₺9.495,00 ₺18.990,00
Ay Taksit Toplam
2 ₺9.495,00 ₺18.990,00
Ay Taksit Toplam
2 ₺9.495,00 ₺18.990,00

Color: Pink

  • Pink
  • Black

Size: M

  • XS
  • S
  • M

STK: Kategori: Alt Grup:
Tüm Detayları Görüntüle

STK: Ana Grup: Alt Grup:
Tüm Detayları Görüntüle

Ürün Ara

Sepetim
Toplam Ürün Sayısı: 0

Sepetiniz Şuan Boş

Alışverişe Başla

Menü
Kategoriler
×

Set Ürün Seçimi